Tancar
#GASTRONOMICFBCN22

La Cuina de l’ Espai Catalunya

Dl 18
11:00h
Sessió | La Cuina de l' Espai Catalunya

Gastronomia de territori amb Osona Cuina

Jordi Coromina
Jordi CorominaL'HortaXef
Uri Sala
Uri SalaEl GravatXef

18-10-2021 11:0018-10-2021 11:45Europe/MadridGastronomia de territori amb Osona Cuina

Participa el Col·lectiu gastronòmic Osona Cuina

Pavelló 8 - Stand A129
11:00h - 11:45h Stand A129 Gratuït
12:00h
Sessió | La Cuina de l' Espai Catalunya

Cuinant el territori, per la Cuina del Vent

Pep Amiel
Pep AmielAmiel MolinsXef
Gregory Abella
Gregory AbellaFalconeraXef
Ricard Olivés
Ricard OlivésLa Cuina d'en NoratXef
Francielle Cervi
Francielle CerviHotel Spa TerrazaCoctelera i bar manager

18-10-2021 12:0018-10-2021 12:45Europe/MadridCuinant el territori, per la Cuina del Vent

Participen: Col·lectiu gastronòmic Cuina del Vent, Infusions Tegust (Segell Girona Excel·lent), Peixos Mielgo (Segell Girona Excel·lent), Gin Nut (Segell Girona Excel·lent), Mooma ( Segell Girona Excel·lent), V de Gust (Segell Girona Excel·lent)

Pavelló 8 - Stand A129
12:00h - 12:45h Stand A129 Gratuït
13:00h
Sessió | La Cuina de l' Espai Catalunya

BECA DOP SIURANA, explorant el paper de l’OOVE a la cuina

Toni Massanés
Toni MassanésFundació AlíciaDirector
Josep Sucarrats
Josep SucarratsRevista ArrelsDirector
Francesc Blanch
Francesc BlanchDevitecaXef
Antoni Galceran
Antoni GalceranDOP SiuranaPresident
Eduard Xatruch
Eduard XatruchDistrutar (** Michelin) / CompartirXef

18-10-2021 13:0018-10-2021 13:45Europe/MadridBECA DOP SIURANA, explorant el paper de l’OOVE a la cuina

Participa la DOP Siurana

Pavelló 8 - Stand A129
13:00h - 13:45h Stand A129 Gratuït
14:00h
Sessió | La Cuina de l' Espai Catalunya

Tasta Comarca

Gemma Muray
Gemma MurayCaram Caram de l’Alt PenedèsSommelier i emprenedora
Clara Soler
Clara SolerCaram Caram de l’Alt PenedèsEmprenedora

18-10-2021 14:0018-10-2021 14:45Europe/MadridTasta ComarcaPavelló 8 - Stand A129
14:00h - 14:45h Stand A129 Gratuït
15:00h
Sessió | La Cuina de l' Espai Catalunya

Cuina natural de rebost: confits, marinats i curats amb la cuinera Iolanda Bustos, la xef de les flors

Iolanda Bustos
Iolanda BustosIolanda Bustos Xef biodinàmica

18-10-2021 15:0018-10-2021 15:45Europe/MadridCuina natural de rebost: confits, marinats i curats amb la cuinera Iolanda Bustos, la xef de les flors

Participen: Ànec de l’Empordà, Maria Soler l’Art de la Conserva

Pavelló 8 - Stand A129
15:00h - 15:45h Stand A129 Gratuït
16:00h
Sessió | La Cuina de l' Espai Catalunya

El gall de sempre a la taula com mai

18-10-2021 16:0018-10-2021 16:45Europe/MadridEl gall de sempre a la taula com mai

Noves propostes per gaudir de l’autèntic Gall del Penedès IGP.

Participen: Fundació Mas Albornà, Mallart Artesans Xarcuters

Pavelló 8 - Stand A129
16:00h - 16:45h Stand A129 Gratuït
17:00h
Sessió | La Cuina de l' Espai Catalunya

La cultura del producte amb DOP i IGP

Toni Romero
Toni RomeroRacó d'en CescXef
Pep Nogué
Pep NoguéCulinary Institute of BarcelonaDirector gastronòmic

18-10-2021 17:0018-10-2021 17:45Europe/MadridLa cultura del producte amb DOP i IGP

Participa la Federació Catalana DOP IGP

Pavelló 8 - Stand A129
17:00h - 17:45h Stand A129 Gratuït
18:00h
Sessió | La Cuina de l' Espai Catalunya

Gaudeix l’Origen: cuina amb oli d’oliva verge extra DOP

Jeroni Castell
Jeroni CastellLes Moles (* Michelin)Xef

18-10-2021 18:0018-10-2021 18:45Europe/MadridGaudeix l’Origen: cuina amb oli d’oliva verge extra DOP

Participen: DOP Baix Ebre-Montsià, DOP Empordà, DOP Garrigues, DOP Siurana, DOP Terra Alta 

Pavelló 8 - Stand A129
18:00h - 18:45h Stand A129 Gratuït
Dt 19
11:00h
Sessió | La Cuina de l' Espai Catalunya

Nous cultius de bolets amb espècies autòctones

Carles Díaz
Carles DíazTeb Verd sccl - Bolet Ben FetGerent
Karlos Sánchez
Karlos SánchezL'Avenc de TavertetXef

19-10-2021 11:0019-10-2021 11:45Europe/MadridNous cultius de bolets amb espècies autòctones

Participa: Grup Cooperatiu TEB

Pavelló 8 - Stand A129
11:00h - 11:45h Stand A129 Gratuït
12:00h
Sessió | La Cuina de l' Espai Catalunya

Presentació del vi fet a La Sitja, restaurant-escola de l’Institut Joan Ramon Benaprès

19-10-2021 12:0019-10-2021 12:45Europe/MadridPresentació del vi fet a La Sitja, restaurant-escola de l’Institut Joan Ramon BenaprèsPavelló 8 - Stand A129
12:00h - 12:45h Stand A129 Gratuït
13:00h
Sessió | La Cuina de l' Espai Catalunya

Sabors d’avui amb productes de sempre

Quim Casellas
Quim CasellasCasamar (* Michelin)Xef
Alex Peiró
Alex PeiróCasamar (* Michelin)Sommelier

19-10-2021 13:0019-10-2021 13:45Europe/MadridSabors d’avui amb productes de sempre

Participen: Col·lectiu gastronòmic Cuina de l’Empordanet, Celler Hugas de Batlle (Segell Girona Excel·lent), Celler Pere Guardiola (Segell Girona Excel·lent), Gin Nut (Segell Girona Excel·lent)

Pavelló 8 - Stand A129
13:00h - 13:45h Stand A129 GratuÏt
14:00h
Sessió | La Cuina de l' Espai Catalunya

Plats tradicionals amb productes de proximitat

Eneko Agote
Eneko AgoteLa BlancaXef

19-10-2021 14:0019-10-2021 14:45Europe/MadridPlats tradicionals amb productes de proximitat

Participen: Col·lectiu gastronòmic Cuina de l’Empordanet, MOOMA (Segell Girona Excel·lent), Peixos Mielgo (Segell Girona Excel·lent)

Pavelló 8 - Stand A129
14:00h - 14:45h Stand A129 Gratuït
15:00h
Sessió | La Cuina de l' Espai Catalunya

Tast de cervesa artesana: Imchi Brewery

19-10-2021 15:0019-10-2021 15:45Europe/MadridTast de cervesa artesana: Imchi Brewery

Participa: Mura Brewery

Pavelló 8 - Stand A129
15:00h - 15:45h Stand A129 Gratuït
16:00h
Sessió | La Cuina de l' Espai Catalunya

Cuina amb mel

Rafel Muria
Rafel MuriaQuatre Molins (* Michelin)Xef

19-10-2021 16:0019-10-2021 16:45Europe/MadridCuina amb mel

Participa: Mel Muria

Pavelló 8 - Stand A129
16:00h - 16:45h Stand A129 Gratuït
17:00h
Sessió | La Cuina de l' Espai Catalunya

Cuina Pirinenca

Domingo Castells
Domingo CastellsHotel Del PradoXef
Marta Martínez
Marta MartínezEl TiróXef

19-10-2021 17:0019-10-2021 17:45Europe/MadridCuina Pirinenca

Participen: Col·lectiu gastronòmic Cuina Pirinenca, Infusions Alma (Segell Girona Excel·lent), Cervesa Minera (Segell Girona Excel·lent)

Pavelló 8 - Stand A129
17:00h - 17:45h Stand A129 Gratuït
18:00h
Sessió | La Cuina de l' Espai Catalunya

Som Vallès Oriental

David Vásquez
David VásquezDenominación d'OrigenXef
Julià Bellalta
Julià BellaltaEl Portal Vell i La CruïllaXef

19-10-2021 18:0019-10-2021 18:45Europe/MadridSom Vallès Oriental

Participen: Gremi d’Hostaleria del Vallès Oriental, Restaurant Can Parera, Foodtruck El Grillat

Pavelló 8 - Stand A129
18:00h - 18:45h Stand A129 Gratuït
Dc 20
11:00h
Sessió | La Cuina de l' Espai Catalunya

Demostració de cuina amb la Gamba de Palamós

Toni Izquierdo
Toni IzquierdoMas dels Arcs Xef
Antoni Albalat
Antoni AlbalatConfraria de PescadorsPresident

20-10-2021 11:0020-10-2021 11:45Europe/MadridDemostració de cuina amb la Gamba de Palamós

Participen: Gamba de Palamós Marca de Garantia, Ajuntament de Palamós 

Pavelló 8 - Stand A129
11:00h - 11:45h Stand A129 Gratuït
12:00h
Sessió | La Cuina de l' Espai Catalunya

Badal Burger amb la cuinera Núria Bonet

Núria Bonet
Núria BonetCa la NúriaXef

20-10-2021 12:0020-10-2021 12:45Europe/MadridBadal Burger amb la cuinera Núria Bonet

Participen: Can Badal, Terres de LLum

Pavelló 8 - Stand A129
12:00h - 12:45h Stand A129 Gratuït
13:00h
Sessió | La Cuina de l' Espai Catalunya

L’empoderament de la Malvasia al Garraf: ara i sempre

David Martínez
David MartínezCentre d’Interpretació de la MalvasiaSommelier
Fina Fuster
Fina FusterNode Garraf Tècnica
Alba Gràcia
Alba GràciaCentre d’Interpretació de la Malvasia Coordinadora

20-10-2021 13:0020-10-2021 13:45Europe/MadridL’empoderament de la Malvasia al Garraf: ara i semprePavelló 8 - Stand A129
13:00h - 13:45h Stand A129 Gratuït
13:00h
Sessió | La Cuina de l' Espai Catalunya

Cuinem Gall del Penedès i Xató

20-10-2021 13:0020-10-2021 13:45Europe/MadridCuinem Gall del Penedès i Xató

Participen: Gremi d’Hostaleria i Turisme de l’Alt Penedès, El Penedès tasta’l, Fonda Neus      

Pavelló 8 - Stand A129
13:00h - 13:45h Stand A129 Gratuït
Tancar